Aby ułatwić Państwu życie - tutaj od A do Z opisaliśmy procedurę i regulamin wynajmu naszych nośników.
Wszystkich czynności możecie dokonać przez internet - od zapytania o wolne tablice poprzez analizę naszych nośników, zdobycie tekstu umowy oraz dokonanie płatności i uzyskanie raportów z realizacji kampanii...

Nie uznajemy instytucji tzw. "rezerwacji" billboardów - duża część klientów rezerwujących nośniki podchodziła do tego niezbyt poważnie i po krótkim czasie nawet nie pamiętała o tym zdarzeniu... A my ponosiliśmy straty - obecnie zaliczka leczy te bóle.

Opłacenie faktury pro-forma przez nowych klientów powoduje iż wszystkie opłacone nośniki zostaną automatycznie wynajęte Państwa Firmie i od dnia tej wpłaty nikt inny nie będzie ich użytkował. Skraca to i upraszcza czasochłonne procedury redagowania i podpisywania umowy najmu które opóźniają moment rozpoczęcia waszej kampanii. Pobieramy kaucję w wysokośći czynszu za ostatni miesiąc kampani.

Dokumentem definiującym produkcję materiałów reklamowych na Państwa kampanię zawsze będzie umowa-zlecenie – druku i aplikacji plakatów. Zgodnie z naszymi procedurami winniście Państwo dostarczyć projekt gotowy do druku pięć dni roboczych przed terminem rozpoczęcia kampanii: drukarze muszą mieć czas aby wydrukować wasze plakaty a serwisanci - aby przygotować je i wykleić.

Jeśli chcielibyście abyśmy zainstalowali zupełnie nowe nośniki w interesujących Was miejscach – w naszej bazie danych posiadamy kilkaset propozycji potencjalnych, nowych lokalizacji czekających na swojego klienta.
Przy zapewnionym dłuższym kontrakcie (min. 12 miesięcy) - możemy dostawić takie nośniki (stąd ich nazwa).

Pewna część osób składających zapytania uważa się za sprytniejszych od nas.
Oto jedna z kilku sztuczek za pomocą których tacy "spryciarze" próbują zaoszczędzić na organizacji swojej kampanii...
Naszym kosztem.