Aby ułatwić Państwu życie - tutaj od A do Z opisaliśmy procedury i regulamin wynajmu naszych nośników.
Wszystkich czynności możecie dokonać przez internet - od zapytania o wolne tablice poprzez analizę naszych nośników, zdobycie tekstu umowy oraz dokonanie płatności i uzyskanie raportów z realizacji kampanii...

Długość kampanii oraz ilość i rodzaj (wielkość) nośników - to główne czynniki cenotwórcze
Ponieważ musimy wiedzieć CO mamy wycenić dopiero na podstawie tych informacji przygotujemy kompletną wycenę waszej kampanii.

Nie uznajemy instytucji tzw. "rezerwacji" billboardów - duża część klientów rezerwujących nośniki podchodziła do tego niezbyt poważnie i po krótkim czasie nawet nie pamiętała o tym zdarzeniu - a my ponosiliśmy straty. Obecnie zaliczkowa faktura pro-forma leczy te bóle.

Opłacenie faktury pro-forma przez nowych klientów powoduje iż wszystkie opłacone nośniki zostaną automatycznie wynajęte Państwa Firmie i od dnia tej wpłaty nikt inny nie będzie ich użytkował. Skraca to i upraszcza czasochłonne procedury redagowania i podpisywania umowy najmu które opóźniają moment rozpoczęcia waszej kampanii. Pobieramy kaucję w wysokośći czynszu za ostatni miesiąc kampani.

Dokumentem definiującym produkcję  plakatów na Państwa kampanię zawsze jest umowa-zlecenie - druku, montażu i demontażu. Zgodnie z naszymi procedurami winniście Państwo dostarczyć projekt gotowy do druku pięć dni roboczych przed terminem rozpoczęcia kampanii - drukarze muszą mieć czas aby wydrukować wasze plakaty a serwisanci aby przygotować je i zamontować.

Jeśli chcielibyście abyśmy zainstalowali zupełnie nowe nośniki w interesujących Was miejscach – w naszej bazie danych posiadamy kilkaset propozycji potencjalnych, nowych lokalizacji czekających na swojego klienta.
Przy zapewnionym dłuższym kontrakcie (min. 12 miesięcy) - możemy dostawić takie nośniki (stąd ich nazwa).