Na Sylwestra MDK Zduńska Wola wynajął naszą mobilną estradę na kółkach na plenerowy bal pod Ratuszem: tańce, hulanki, swawole!
Jako że okazja rzadsza niż obsługa kampanii reklamowych na billboardach - taki news w tym miesiącu... :-)
 


"Sylwester z Ratuszem" miał w tym roku formułę inną niż zwykle. MDK dosłownie wyjechał z muzyką na ulice miasta. Platforma z DJ-em odwiedziłą zduńskowolskie osiedla a finał swojej trasy miała na placu Wolności."

"Serdecznie zapraszam na Sylwestra na placu Wolności - mówi prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki - pożegnamy stary 2016 rok i przywitamy nowy rok 2017. Będzie pokaz sztucznych ogni, również platforma artystyczna, która odwiedzi różne miejsca w naszym mieście. Dzisiaj na konferencji prasowej o programie tegorocznego Sylwestra z Ratuszem mówili prezydent miasta i dyrektorka Miejskiego Domu Kultury Anna Dyrgoń-Białowąs. "


"Początek Sylwestra z Ratuszem 2016 o godzinie 21.00. To o tej godzinie mobilna scena rozpocznie przejazd przez miasto. Ruszy z placu Wolności. Zatrzyma się w Karsznicach na parkingu przy ul. Leśmiana, następnie przejedzie na os. Południe gdzie stanie przy Kossaka. Kolejne osiedle to Osmolin, gdzie postój sceny będzie przy ul. Tomaszewskiego (miejsce przy górce). Na os. 1000-lecia zatrzyma się na placu przy górce za Publicznym Przedszkolem nr 3, a na Zachodzie na parkingu przy byłym sklepie Komfort (Ogrodowa/Łódzka). Na koniec, ok. godziny 23.00 wróci na plac Wolności pod Ratusz. Tu z wieży widokowej będzie prowadzona muzyczna zabawa, przez dwóch dj'ów: Jakuba Misia i Wiktora Sochackiego. Od 23:15 do 23:45 Ratusz zaprasza na pokaz rzeźbienia w lodzie. O północy pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy!"